Набір посуду Benson BN-211
Benson BN-211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-211
Усі ціни 7 →Набір посуду Benson 10 предметів із нержавіючої сталі (BN-211) | 2 350 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками Benson BN-211 10 предметів | 2 550 грн. |
Набір каструль 10 пр. Нерж 2,1 л; 2,1 л; 2,9 л; 3,9 л; 6,5л BN 211 Сталеви | 2 599 грн. |
Кухонний посуд Benson BN-211 10пр | 2 976 грн. |
Набір каструль 2.1л, 2.9л, 3.9л, 6.5л із нержавіючої сталі Benson BN-211 ( | 2 330 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі з кришками Benson BN-211 10 предметів | 2 665 грн. |
Набір каструль з нержавіючої сталі 10 предметів Бенсон (2.1 2.9 3.9 6.5 лі | 3 493 грн. |
Комплектація:
- Ківш з кришкою: 16 см, об'єм 2.1 л
- Каструля з кришкою: 16 см, об'єм 2.1 л
- Каструля з кришкою: 18 см, об'єм 2.9 л
- Каструля з кришкою: 20 см, об'єм 3.9 л
- Каструля з кришкою: 24 см, об'єм 6.5 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →