Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Cron

Змішувач Cron Ecomix 140

Фото - Змішувач Cron Ecomix 140
Cron Ecomix 140
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
для умивальника
Тип змішувачадвохвентильний
Вилив
ФормаS-подібний
Поворотний
Довгий
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)+
Дивертор+
Кріплення ручного душу на корпусі
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
Інше
Матеріал корпусасилумін
Покриття корпусухром
Офіційний сайтol-sanitary.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.

Купити Cron Ecomix 140

Усі ціни 12 →

Смеситель для ванны Cron Ecomix 140 CR0127

Смеситель для ванной Cron Ecomix 140 (CR0127)Характеристики :Ед. в упак. : 10Объем ящ. : 0,051Вес ящ. : 15,000Вид изделия : С... щемесители для ванны с длинным изливомГарантия на детали смесителя (мес) : 12Гарантия на корпус смесителя (мес) : 36Длина излива (мм) : 350Длина излива (см) : 31-35Картридж или кран букса : Кран буксаКомплектация : Шланг 150 см, режимная лейка, чашки, эксцентрики, резиновые прокладки, держатель
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
926 грн.

Смеситель для ванны длинный нос Cron Ecomix (Chr-140)

Эконом серия смесителей Cron от производителя Haiba. Лучшее решение в плане цена - качество. Смесители серии Cron совпада... щеют по дизайну с моделями Haiba, но корпус смесителей выполнен из сплава алюминия и кремния - Силумин. Силуминовый вентильный (кран-буксовый) смеситель для ванной с длинным поворотным носом, с душевым шлангом и лейкой в комплекте. Смеситель предназначен для
Mhata.com.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
782 грн.

Змішувач для ванни Cron Ecomix 140 CR0127 Хром

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 029 грн.

Змішувач для ванної Cron Ecomix 140 (CR0127) kr

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChasPi З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Смеситель для ванной Cron Ecomix 140 (CR0127)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Cron Ecomix 140