Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Каструля Edenberg EB-3484

Фото - Каструля Edenberg EB-3484
Фото 5
Edenberg EB-3484
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
2.3 л
Глибина
9 см
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
використання в духовці
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-3484

Усі ціни 14 →

Каструля з кришкою Edenberg EB-3484 20х9 см 2.3 л чорна 5131542

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 045 грн.

Каструля з кришкою Edenberg EB-3484 20х9 см 2.3 л чорна, литий алюміній з антипригарним покриттям для всіх плит.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 600 грн.

Каструля з кришкою Edenberg 2.3 л 20х9см алмазне антипригарне покриття литий алюміній (EB-3484)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
950 грн.

Каструля-казан Edenberg EB-3484 з алмазним покриттям та скляною кришкою 2,3 л 20x9 см (EB-3484)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smile_Place З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 399 грн.

Каструля з кришкою Edenberg EB-3484 20х9 см 2.3 л чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Edenberg EB-3484

Модификації Edenberg EB-3484

Ціни на Edenberg EB-3484
Edenberg EB-3483 від 768 грн.16 пропозицій
Edenberg EB-3484 від 860 грн.14 пропозицій
Edenberg EB-3485 від 965 грн.14 пропозицій
Edenberg EB-3486 від 1 058 грн.17 пропозицій
Edenberg EB-3487 від 1 185 грн.17 пропозицій
Edenberg EB-3488 від 1 272 грн.15 пропозицій