Сковорідка Edenberg EB-3492 26 см
Фото 5 |
Edenberg EB-3492 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3492 26 см
Усі ціни 21 →Глибока сковорода з кришкою і алмазним покриттям Edenberg 26х6.8см EB-3492 | 1 091 грн. |
EDENBERG EB-3492 | 1 086 грн. |
Сковорода глибока EDENBERG EB - 3492 зі скляною кришкою та діамантовим пок | 1 299 грн. |
Пательня глибока Edenberg зі скляною кришкою та діамантовим покриттям 26 с | 915 грн. |
Глибока сковорода Edenberg 26см з кришкою та алмазним покриттям (EB-3492) | 975 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Edenberg EB-3492
Ціни на Edenberg EB-3492 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3491 24 см | від 850 грн. | 19 пропозицій | ||
Edenberg EB-3492 26 см | від 859 грн. | 22 пропозиції | ||
Edenberg EB-3493 28 см | від 965 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →