Унитаз Roca Gap A34H472000
Видео 3Фото 2 |
Roca Gap A34H472000 |
|
Технология Rimless – отсутствует ободок на внутренней стороне чаши.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Roca 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Roca.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Roca Gap A34H472000
Все цены 6 →Унітаз підвісний Roca Gap A34H472000 з сидінням Ultraslim Soft Close | 13 460 грн. |
Підвісний унітаз Roca Gap Rimless Square 54x35 з кришкою Ultraslim, білий | 13 460 грн. |
Унітаз підвісний Roca Gap Rimless із сидінням Ultraslim (A34H472000) A34H4 | 13 460 грн. |
Унітаз підвісний GAP A34H472000 із сидінням Slim Soft-close | 10 660 грн. |
Унітаз підвісний Roca GAP Rimless (A34H472000) сидіння ULTRASLIM Soft Clos | 13 729 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий ROCA GAP із сидінням з мікроліфтом A34 | 13 729 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →