Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Unique

Сковорода Unique UN-5166 28 см

Фото - Сковорода Unique UN-5166 28 см
Фото 4
Unique UN-5166
Колір
Тип
класична
Розмір
28 см
Об'єм
2.5 л
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
миття в посудомийці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2021
Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Unique UN-5166 28 см

Сковорода UNIQUE UN-5166 28см із кришкою

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bila85 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
900 грн.

Сковорода UNIQUE UN-5166 28см з кришкою антипригарна, Чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
862 грн.

Сковорода 28см з кришкою UNIQUE UN-5166 з мармуровим покриттям антипригарним алюмінієва для будь-яких видів плит.

Маркетплейс: Rozetka.ua  TresMarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 031 грн.

Сковорода UNIQUE UN-5166 28см із кришкою

Маркетплейс: Rozetka.ua  LeoDik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 200 грн.

Динаміка цін на Unique UN-5166 28 см

Модификації Unique UN-5166

Ціни на Unique UN-5166
Unique UN-5161 18 смвід 501 грн.7 пропозицій
Unique UN-5162 20 смвід 482 грн.14 пропозицій
Unique UN-5163 22 смвід 443 грн.16 пропозицій
Unique UN-5164 24 смвід 789 грн.7 пропозицій
Unique UN-5165 26 смвід 763 грн.5 пропозицій
Unique UN-5166 28 смвід 862 грн.4 пропозиції