Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   WD

SSD WD Black SN770M WDBDNH0010BBK 1 TB

Фото - SSD WD Black SN770M WDBDNH0010BBK 1 TB
Відео 12Фото 4
WD WDBDNH0010BBK
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
4900 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
5100 МБ/с
IOPS запису
800 тис
IOPS зчитування
460 тис
TBW
600 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x30 мм
Офіційний сайт
westerndigital.com
Дата додавання на E-Katalog
січень 2024
Маркування виробника
WDBDNH0010BBK

WDS100T3X0G

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити WD Black SN770M WDBDNH0010BBK 1 TB

WD Black SN770M 1 TB (WDBDNH0010BBK)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
10 999 грн.

SSD накопичувач WD Black SN770M 1TB (S100T3X0G) Black SN770M 1TB (S100T3X0G)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
15 371 грн.

WD Black SN770M 1 TB (WDS100T3X0G)

Cthp.net.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
11 999 грн.

Western Digital SN770M 1TB (WDBDNH0010BBK-WRSN)

Cthp.net.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на WD Black SN770M WDBDNH0010BBK 1 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації WD Black SN770M WDBDNH0010BBK

Ціни на WD Black SN770M WDBDNH0010BBK
WD Black SN770M WDBDNH0010BBK 1 TBвід 10 999 грн.4 пропозиції
WD Black SN770M WDBDNH0020BBK 2 TBвід 16 200 грн.2 пропозиції
WD Black SN770M WDBDNH5000ABK 500 GBвід 7 399 грн.24 пропозиції
Відеоогляди