Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo 2E-8881
Відео 1Фото 6 | від 38 327 до 55 532 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 73
Характеристики
2E Complex Gaming Calleo 2E-8881 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Calleo 2E-8881
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8881) | 38 327 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8881) | 38 327 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B560/32/500F | 39 109 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8881) 2E-8881 | 38 819 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/B560/32/500F+2000 | 39 109 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо