2E Gaming KG355
2E Gaming KG355 2021 рікGaming |
|
Клавіатура з покращеними мембранними кнопками, які імітують наявність механічних перемикачів. Клавіші мають характерний відгук. Такі кнопки мають ресурс не менше 10 млн натискань. Форм-фактор кейборду - TKL. Розкладка містить 87 кнопок, тобто модель позбавлена додаткового блоку клавіш Num Pad. Ігрова клавіатура 2E Gaming KG355 отримала сполучний шнур підвищеної надійності. Провід має додаткове тканинне обплетення.
З'єднувач має довжину 1,5 м. Корпус стійкий до дії пролитої рідини. Робота кейборду супроводжується багатобарвним LED-підсвічуванням. Світлові ефекти можна налаштовувати, як і рівень яскравості. Незважаючи на зменшені габарити (362x138x36 мм), пристрій має відчутну вагу - 700 г. Клавіатура стійко розміщується на столі і практично не ковзає. Для підвищення стійкості передбачені прогумовані вставки. Розкладка заснована на кейкапах із ABS-пластику. Існує опція Anti-Ghosting, що гарантує точне розпізнавання до 19 одночасно натиснутих кнопок. Існує індикація основних системних кнопок. Пристрій має покращений дизайн. Фактурні бічні грані кейборду роблять модель кіберспортивнішою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming KG355
Усі ціни 80 →2E Gaming KG355 LED (2E-KG355UBK) Black 2E-KG355UBK | 699 грн. |
Клавіатура 2E GAMING KG355 LED 87key USB Black UKR (2E-KG355UBK) | 699 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG355 Led 87key Usb Black (2E-KG355UBK) | 894 грн. |
Клавіатура 2E Gaming KG355 Led 87key Usb Black (2E-KG355UBK) | 699 грн. |
Клавиатура 2E Gaming KG355 Led 87key Usb Black (2E-KG355UBK) | 699 грн. |