Кухонний ніж 3 CLAVELES 01426
3 CLAVELES 01426 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES 01426
Усі ціни 6 →Кухонный нож Шеф 200 мм керамический 3 Claveles (01426) 01426 | 949 грн. |
Кухонний ніж Шеф 200 мм керамічний 3 Claveles (01426) | 949 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles 01426 | 939 грн. |
Кухонный нож Шеф 200 мм керамический 3 Claveles (01426) 01426 | 949 грн. |
Ніж кухарський 3 Claveles 01426 | 1 127 грн. |
Кухонний ніж Шеф 200 мм керамічний 3 Claveles (01426) | 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →