Кухонний ніж 3 CLAVELES 00625
Фото 4 |
3 CLAVELES 00625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES 00625
Скребок для чистки рыбы 3 Claveles (00625) 00625 | 349 грн. |
Скребок для чищення риби 3 Claveles (00625) | 349 грн. |
Скребок для чистки рыбы 3 Claveles (00625) 00625 | 349 грн. |
Скребок для чищення риби 3 Claveles (00625) | 349 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →