Кухонний ніж Tramontina Soft Plus 23664/177
Фото 3 |
Tramontina Soft Plus 23664/177 сірий червоний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Soft Plus 23664/177
Усі ціни 12 →Ніж Tramontina Soft Plus red Chef 17.8 см (23664/177) | 503 грн. |
Нож Tramontina Soft Plus red Chef 17.8 см (23664/177) | 503 грн. |
Нож TRAMONTINA SOFT PLUS red (23664/177) 23664/177 | 607 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Soft Plus Red Chef 178 мм (23664/177) 23664/177 | 526 грн. |
Tramontina SOFT PLUS Red (23664/177) 23664/177 | 529 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Tramontina Soft Plus 23664/177
Ціни на Tramontina Soft Plus 23664/177 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Soft Plus 23664/167 | від 424 грн. | 11 пропозицій | ||
Tramontina Soft Plus 23664/177 | від 500 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →