Процесор AMD Fusion A4 A4-3400
Відео 2 |
AMD Fusion A4 A4-3400 A4-3300A4-3400 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Fusion A4 A4-3400
Процессор AMD A4-3400 (AD3400OJHXBOX), Box AD3400OJHXBOX | 1 308 грн. |
AMD A4-3400 Box (AD3400OJHXBOX) AD3400OJHXBOX | 1 599 грн. |
Процесор AMD A4-3400 2.70GHz, 2 ядра, FM1, Box (AD3400OJHXBOX) | 1 353 грн. |
Процесор AMD A4-3400 2.7GHz FM1 (AD3400OJHXBOX) | 1 530 грн. |
Відеоогляди
Модификації AMD Fusion A4
Ціни на AMD Fusion A4 |
---|---|---|---|---|
AMD Fusion A4 A4-3300 | від 1 111 грн. | 1 пропозиція | ||
AMD Fusion A4 A4-3400 | від 1 308 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо