ДБЖ APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC 1000 ВА
Фото 4 |
APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC 1000 ВА
Усі ціни 6 →Линейно-интерактивный ИБП APC Smart-UPS Line Interactive 1000VA (SMTL1000R | 73 800 грн. |
Apc Awaryjny Smtl1000Rmi2Uc Smartups 1Kva/800W 2U 6Xc13 Baterie Li-Ion (17 | 61 920 грн. |
Apc Awaryjny Smtl1000Rmi2Uc Smartups 1Kva/800W 2U 6Xc13 Baterie Li-Ion (17 | 63 468 грн. |
Apc Awaryjny Smtl1000Rmi2Uc Smartups 1Kva/800W 2U 6Xc13 Baterie Li-Ion (17 | 65 016 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS Line Interactive 1000VA (SMTL1000RM | 73 886 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Smart-UPS Line Interactive 1000VA (SMTL1000RM | 73 876 грн. |
Модификації APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC
Ціни на APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC |
---|---|---|---|---|
APC Smart-UPS 750VA SMTL750RMI2UC 750 ВА | від 53 280 грн. | 9 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1000VA SMTL1000RMI2UC 1000 ВА | від 61 920 грн. | 6 пропозицій | ||
APC Smart-UPS 1500VA SMTL1500RMI3UC 1500 ВА | від 104 560 грн. | 6 пропозицій |