Материнська плата Asus TUF Z390-PRO GAMING
Відео 4Фото 4 | Товар застарів 5 035 грн. Socket: Intel LGA 1151 v2; Форм-фактор: ATX; Розміри (мм): 305x244; Чипсет: Intel Z390; DDR4 (слотів): 4; Форм-фактор слота для пам'яті: DIMM; Частота ОЗП (МГц): 4266; Макс. об'єм пам'яті (ГБ): 128; SATA 3: 6; M.2 роз'єм: 2; Підтримка PCI Express: 3.0; Підтримка CrossFire (AMD) в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Asus TUF Z390-PRO GAMING
За призначенням:геймерська
Форм-фактор:ATX
Socket:Intel LGA 1151 v2
Чипсет:Intel Z390
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4266 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Серія Asus TUF (The Ultimate Force)
від 16 575 грн.
пам'ять GDDR6, 8 ГБ, 18000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti, Ada Lovelace, 2655 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 2 985 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2
від 5 954 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 6 401 грн.
850 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 6 283 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 668 грн.
зовнішній, 1000 ГБ, M.2, 3D TLC NAND, запис: 1000 МБ/с, читання: 1050 МБ/с, USB C 3.2 gen2, ударостійкий, водонепроникний, гарантія 3 роки
від 40 959 грн.
пам'ять GDDR6, 24 ГБ, 20000 МГц, AMD Radeon RX 7900 XTX, Navi 3X (RDNA 3), HDMI, DisplayPort, підсвічування, 8 + 8 + 8 pin
від 4 635 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2
від 3 807 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 7 643 грн.
1000 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
від 4 399 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2000 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 25 799 грн.
пам'ять GDDR6X, 12 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2580 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 8 pin
від 5 433 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 378 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, без вентиляторів
від 3 933 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 4 х 6+2 pin, SATA 8 шт, Molex 4 шт, ATX, полупассивная СО, гарантія 6 років
від 2 997 грн.
вентилятор, на корпус, вентилятор: 3 шт, товщина 25 мм, 1900 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, хаб в комплекте
від 40 299 грн.
пам'ять GDDR6X, 16 ГБ, 21000 МГц, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2640 МГц, HDMI, DisplayPort, підтримка VR, підсвічування, 16 pin, 285 Вт
від 8 647 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 716 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 5 565 грн.
750 Вт, 24+8+8(4+4) pin, 3 х 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 шт, Molex 4 шт, ATX, модульний, КПД 92 %, полупассивная СО, сертифікат 80+ Gold, гарантія 10 років
КомплектуючіВсі комплектуючі для Asus TUF Z390-PRO GAMING →
Відеоогляди
TUF Z390 PRO GAMING 9th Gen Intel Motherboard Overview
8 жовтня 201844 297 переглядів
Распаковка Asus TUF Z390-Pro Gaming
15 квітня 20192 275 переглядів
ASUS TUF Z390-PRO GAMING обзор материнской платы
27 квітня 20203 910 переглядів
Asus Tuf Z390-Pro Gaming unboxing and overview
15 квітня 2021355 переглядів
Як вибрати корпус
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 074 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 4 523 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 13 158 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 2 850 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 2 250 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 МГц, USB C, HDMI, M.2, без підсвітки
від 3 285 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 МГц, USB C, HDMI, M.2, > 4 шт SATA3, CrossFire, охолодження M.2, підходить для майнінгу
від 8 323 грн.
ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 017 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 7 297 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки
від 6 389 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, CrossFire, охолодження M.2, без підсвітки
від 5 382 грн.
ATX, сокет AMD AM4, чипсет AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, охолодження M.2
від 7 769 грн.
micro-ATX, сокет AMD AM5, чипсет AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 МГц, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Гбіт/с, Wi-Fi, охолодження M.2, без підсвітки