Кондиціонер AUX Q-smart Premium Grey AUX-09QB 25 м²
Відео 3Фото 12 |
AUX Q-smart Premium Grey AUX-09QB 25 м²
2023 рікQ-Smart (Wi-Fi, UV-лампа, іонізатор, інвертор)9000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильний мороздуже тихийA++УФ-лампа
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:800/850 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Q-smart Premium Grey AUX-09QB
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AUX Q-smart Premium Grey AUX-09QB
Ціни на AUX Q-smart Premium Grey AUX-09QB |
---|---|---|---|---|
AUX Q-smart Premium Grey AUX-09QB 25 м² | від 26 680 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Q-smart Premium Grey AUX-12QB 35 м² | від 30 960 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Q-smart Premium Grey AUX-18QB 50 м² | від 41 600 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX Q-smart Premium Grey AUX-24QB 70 м² | від 53 360 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →