Кондиціонер AUX J-Smart 12JO 36 м²
Відео 1Фото 5 |
AUX J-Smart 12JO 36 м²
2022 рікJ-Smart (Wi-Fi, іонізатор, інвертор, I Feel)12000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімI Feelробота в сильний мороздуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:36 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1090/970 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики J-Smart 12JO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AUX J-Smart 12JO
Ціни на AUX J-Smart 12JO |
---|---|---|---|---|
AUX J-Smart 09JO 27 м² | від 24 240 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX J-Smart 12JO 36 м² | від 24 960 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX J-Smart 18JO 54 м² | від 35 680 грн. | 2 пропозиції | ||
AUX J-Smart 24JO 72 м² | від 46 960 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →