Кухонний ніж BergHOFF Leo Balance 3950523
BergHOFF Leo Balance 3950523 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Balance 3950523
Нож Berghoff Leo Balance 23 см 3950523 | 539 грн. |
Ніж для хліба BergHOFF Leo Balance 23 см (3950523) | 539 грн. |
Ніж для хліба з чохлом BergHOFF Leo Balance 23см 3950523 | 539 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →