Кухонний ніж BergHOFF Leo Spirit 3950335
BergHOFF Leo Spirit 3950335 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Spirit 3950335
Нож поварской Berghoff Spirit 20 см 3950335 | 359 грн. |
Ніж кухарський BergHOFF Spirit 20 см (3950335) | 359 грн. |
Ніж кухарський BergHOFF Leo Spirit 20см 3950335 | 359 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →