Сковорідка Berlinger Haus Black Rose BH-6158 28 см чорний
Berlinger Haus Black Rose BH-6158 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Rose BH-6158 28 см чорний
Усі ціни 7 →Набір сковорідок із 3 предметів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6 | 1 999 грн. |
Набор сковородок из 3 предметов Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6 | 1 799 грн. |
Набор cковородoк из 3 предметов Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6 | 1 799 грн. |
Набір сковородок із 3 предметів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6 | 1 550 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6158) Black Rose | 1 738 грн. |
Набір сковородок із 3 предметів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6 | 1 860 грн. |
Набір сковорідок із 3 предметів Berlinger Haus Black Rose Collection (BH-6 | 1 799 грн. |
В комплекті:
- Сковорідка Ø20x4. 5 см, 1.0 л
- Сковорідка Ø24x4. 8 см, 1.7 л
- Сковорідка Ø28x5. 2 см 2.1 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →