Сковорідка Fissman Milano 14272 28 см
Фото 6 |
Fissman Milano 14272 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Milano 14272 28 см
Усі ціни 9 →Сковорода Fissman Milano 28x5.5 см (14272) | 1 756 грн. |
Сковорода Fissman Milano 28x5.5 см (14272) | 1 756 грн. |
Пательня Fissman Milano 28см (14272) | 1 794 грн. |
Сковорода Fissman MILANO 28 см 14272 | 1 888 грн. |
Сковорідка для жарки Fissman Milano 28x5,5 см 14272 | 1 756 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Fissman Milano 14272
Ціни на Fissman Milano 14272 |
---|---|---|---|---|
Fissman Milano 14270 24 см | від 1 477 грн. | 14 пропозицій | ||
Fissman Milano 14271 26 см | від 1 599 грн. | 13 пропозицій | ||
Fissman Milano 14272 28 см | від 1 735 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →