Сковорідка Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 см
Фото 5 |
Berlinger Haus Emerald BH-6048 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 см
Сковорода без крышки Berlinger Haus 28 см BH-6048 | 1 090 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям 28 см Berlinger Haus Emerald Collectio | 1 125 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Emerald Collection 28 см BH-6048 | 1 056 грн. |
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6048
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6048 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 см | від 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см | від 897 грн. | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 см | від 1 056 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →