Сковорідка Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 см
Фото 5 | 850 грн. Купити! Пательня алюмінієва 20*4,5 см з антипригарним покриттям Berlinger Haus EmeМаркетплейс: Rozetka.ua SKL SHOPЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Berlinger Haus Emerald BH-6046 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Berlinger Haus Emerald BH-6046
Ціни на Berlinger Haus Emerald BH-6046 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Emerald BH-6046 20 см | від 850 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6047 24 см | від 897 грн. | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Emerald BH-6048 28 см | від 1 056 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →