Кухонна мийка Blanco Andano 340-IF 518307 380x440
Фото 8 |
Blanco Andano 340-IF 518307 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Andano 340-IF 518307 380x440
Усі ціни 6 →Мийка Blanco ANDANO 340-IF 522953 | 11 190 грн. |
BLANCO ANDANO 340-IF (522953) | 11 190 грн. |
Blanco Andano 340-If (518307) | 16 240 грн. |
Кухонна мийка Blanco Andano 340-If (518307) | 16 480 грн. |
Blanco Andano 340-If Z Korkiem Automatycznym (518308) | 12 000 грн. |
Кухонна мийка Blanco Andano 340-If Z Korkiem Automatycznym (518308) | 12 177 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонної мийки Blanco Andano 340-IF:
- Модель Andano 340-IF (арт. 518307) без клапана-автомата
Модификації Blanco Andano 340-IF 518307
Ціни на Blanco Andano 340-IF 518307 |
---|---|---|---|---|
Blanco Andano 340-IF 518307 380x440 | від 11 190 грн. | 6 пропозицій | ||
Blanco Andano 400-IF 518311 440x440 | від 10 490 грн. | 4 пропозиції | ||
Blanco Andano 450-IF 519375 490x440 | від 12 932 грн. | 4 пропозиції | ||
Blanco Andano 500-IF 518315 540x440 | від 12 840 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Andano 700-IF 518616 740x440 | від 14 390 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →