Кухонна мийка Franke Acquario Line AEG 610-A 114.0185.316 860x500
Фото 3 |
Franke Acquario Line AEG 610-A 114.0185.316 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Acquario Line AEG 610-A 114.0185.316 860x500
Кухонная мойка Franke Acquario Line AEG 610 114.0185.316 | 16 467 грн. |
Кухонная мойка Franke Acquario Line AEG 610 114.0185.318 | 16 467 грн. |
Кухонная мойка Franke Acquario Line AEG 610 114.0185.319 | 16 467 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →