Кухонна мийка Hansgrohe S71 1-F450 43301800 550х500
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe S71 S711-F450 43301800 550х500760х500 |
|
5 років гарантії від виробника. Посилений борт для надійної фіксації змішувача. Є отвори для змішувача і клапан-автомата.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe S71 1-F450 43301800 550х500
Усі ціни 7 →Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F450 43301800 | 24 299 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Hansgrohe S711-F450 (43301800) 43301800 | 36 762 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна HANSGROHE S711-F450 550x50 | 36 762 грн. |
Вбудована кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F450 (колір - нержавіюча сталь) | 23 500 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F450 43301800 | 26 607 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 S711-F450 43301800 | 24 299 грн. |
Кухонна мийка Hansgrohe S71 1-F450 43301800 550х500 | 29 763 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe S71 1-F450 43301800
Ціни на Hansgrohe S71 1-F450 43301800 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe S71 1-F450 43301800 550х500 | від 23 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Hansgrohe S71 1-F660 43302800 760х500 | від 24 500 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →