Ланцюгова пила Bosch AdvancedCut 50 06033C8120
Відео 2Фото 6 |
Bosch AdvancedCut 50 06033C8120 |
|
NanoBlade — технологія пиляння, не потребує ніякого спеціального обслуговування, мастила або заточування пильного полотна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedCut 50 06033C8120
Усі ціни 11 →Пила Bosch AdvancedCut 50 06033C8120 | 4 750 грн. |
Пила Bosch AdvancedCut 50 06033C8120 | 4 499 грн. |
Лобзик Bosch AdvancedCut 50 в чемодане 06033C8120 | 4 699 грн. |
Лобзик Bosch AdvancedCut 50 (0.5 кВт) (06033C8120) 06033C8120 | 5 699 грн. |
Лобзикова пила Bosch AdvancedCut 50 06033C8120 | 4 699 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди