Ланцюгова пила Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000
Відео 3Фото 5 |
Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000 |
|
NanoBlade — технологія пиляння, не потребує ніякого спеціального обслуговування, мастила або заточування пильного полотна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000
Усі ціни 18 →Настільна пила Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000 | 16 614 грн. |
Настольная пила Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000 | 13 899 грн. |
Настольная пила Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000 | 16 614 грн. |
Циркулярна пила Bosch AdvancedTableCut 52 (0.603.B1.2000) 0.603.B12.000 | 17 034 грн. |
Настільна пила Bosch AdvancedTableCut 52 0603B12000 | 16 614 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди