Болгарка Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002
Відео 2Фото 4 |
Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 без регулятор обертів регулятор обертів немає безключової заміни |
|
Професійна Кутова шліфмашина для роботи з металопрокатом або бетоном. Оснащена 1900-ватним двигуном (корисна потужність — 1220 Вт) з електронним захистом від перевантажень. На шпиндель можна кріпити відрізні і шліфувальні диски діаметром 125 мм, а також чашки діаметром 75 мм.у шліфмашини є регулятор обертів (6 фіксованих позицій в діапазоні 2.800 – 11.500 об/хв) і електроніка, здатна підтримувати постійну швидкість обертання шпинделя, незалежно від навантаження. Завдяки можливості роботи на низьких оборотах, болгарка Bosch GWS 19-125 Cie Professional підходить для виконання операцій, пов'язаних зі шліфуванням металевих і кам'яних поверхонь, чутливих до перегріву. Між редуктором і мотором вбудована запобіжна муфта, що захищає від «зворотного удару». Пристрій поставляється в комплекті з антивібраційною бічною рукояткою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002
Усі ціни 22 →Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 | 8 574 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 | 6 699 грн. |
Болгарка Bosch Professional GWS 19-125 CIE с регулировкой 060179P002 | 8 574 грн. |
Болгарка Bosch GWS 19-125 CIE мережева, 1.9 кВт, 125 мм (060179P002) 06017 | 8 574 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CIE (1900 Вт, 125 мм) (060179P002) 0601 | 8 574 грн. |
Модификації Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002
Ціни на Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 | від 6 685 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 | від 6 699 грн. | 23 пропозиції |