Болгарка Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002
Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002
Усі ціни 7 →Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002 | 7 990 грн. |
Болгарка Bosch Professional GWS 19-125 CIST с пылезащитой 060179S002 | 11 871 грн. |
Угловая шлифмашина BOSCH GWS 19-125 CIST Professional 060179S002 | 11 871 грн. |
Болгарка Bosch GWS 19-125 CIST | 12 276 грн. |
Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002 | 11 080 грн. |
Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002 | 11 357 грн. |
Bosch GWS 19-125 CIST Professional 060179S002 | 11 634 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →