Болгарка Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002
Відео 2Фото 4 |
Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 без регулятор обертів регулятор обертів немає безключової заміни |
|
Плавний пуск. Підтримка обертів. Електронний захист двигуна. Запобіжна муфта.
Модель GWS 19-125 CI без налаштування числа обертів, а в моделі GWS 19-125 CIE є установка кількості обертів
Кутова шліфувальна машина для роботи з колами і тарілками діаметром 125 мм або 75-міліметровими крацовками. Оптимальна сфера її застосування-це операції, пов'язані з порізкою, зачисткою або шліфуванням металопрокату, а також пилянням бетону або обробкою його поверхні. Болгарка Bosch GWS 19-125 ci Professional має двигун потужністю 1900 Вт (корисна потужність — 1220 Вт) з хорошим охолодженням і дієвим захистом від пилу. Мотор оснащений функцією "плавний пуск" і електронним захистом від перевантажень. Розчіпна муфта запобігає "зворотний удар" при заклинюванні диска. Константна Електроніка підтримує обороти двигуна на оптимальному рівні без «осідань» від навантаження. Комплектна рукоятка має вбудований демпфер для зменшення вібрації.
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002
Усі ціни 35 →Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 | 8 054 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWS 19-125 CI PROFESSIONAL 060179N002 | 7 389 грн. |
Болгарка Bosch Professional GWS 19-125 CI с пылезащитой 060179N002 | 8 054 грн. |
Болгарка Bosch GWS 19-125 CI мережева, 1.9 кВт, 125 мм (060179N002) 060179 | 8 054 грн. |
Кутова шліфмашина Bosch GWS 19-125 CI Professional (1.9 кВт, 125 мм) (0601 | 8 054 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002
Ціни на Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 | від 6 685 грн. | 36 пропозицій | ||
Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 | від 6 699 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →