Наручний годинник Casio Edifice EF-129SG-1A
Відео 5Фото 6 |
Casio Edifice EF-129SG-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EF-129SG-1A
Усі ціни 7 →Мужские часы Casio EF-129SG-1AVEF | 4 399 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-129SG-1AVEF | 4 091 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-129SG-1AVEF | 5 590 грн. |
Наручний годинник Casio EF-129SG-1AVUDF Чорний з сріблястим 12/24 год | 5 150 грн. |
Круглий Наручний годинник Casio EF-129SG-1AVUDF Чорний з сріблястим | 5 099 грн. |
Наручний годинник Casio EF-129SG-1AVUDF Чорний з сріблястим 12/24 год | 5 099 грн. |
Наручний зручний годинник Casio EF-129SG-1AVUDF Чорний з сріблястим | 5 099 грн. |
Цінна та Якість. Є підсвічування стріло та цифр. Точність ходу. Через місяць експлуатації, всі поліровані деталі корпусу в дрібних подряпинах! Хоча ношу по одягу. Aleksandr Alekseev: користуюся Casio Edifice EF-129D-2A кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →