Наручний годинник Casio Edifice EFR-S108D-2B
Відео 9Фото 10 |
Casio Edifice EFR-S108D-2B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFR-S108D-2B
Усі ціни 10 →Мужские часы Casio EFR-S108D-2B | 6 499 грн. |
Чоловічий годинник Casio EFR-S108D-2B | 6 044 грн. |
Casio EFR-S108D-2B | 7 400 грн. |
Casio EFR-S108D-2B | 7 300 грн. |
Чоловічий годинник Casio EFR-S108D-2BVUEF | 6 741 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →