Наручний годинник Casio Edifice EF-530P-7A
Фото 5 |
Casio Edifice EF-530P-7A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EF-530P-7A
Чоловічий годинник Casio EF-530P-7AVDF | 8 990 грн. |
Наручний годинник CASIO EF-530P-7AVDF Срібло\Рожеве золото Натуральна шкір | 7 955 грн. |
Ідеальний Наручний годинник CASIO EF-530P-7AVDF Срібло\Рожеве золото | 7 877 грн. |
Наручний годинник CASIO EF-530P-7AVDF Срібло\Рожеве золото протиударні | 7 877 грн. |
Наручний годинник CASIO EF-530P-7AVDF Срібло\Рожеве золото Корпус з нержав | 7 877 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →