Наручний годинник Casio G-Shock GM-110SG-9A
Відео 10Фото 10 |
Casio G-Shock GM-110SG-9A |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GM-110SG-9A
Усі ціни 14 →Годинник Casio G-Shock GM-110SG-9AER | 13 990 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GM-110SG-9AER | 13 990 грн. |
Часы Casio GM-110SG-9AER | 13 990 грн. |
Часы Casio G-SHOCK GM-110SG-9AER | 13 990 грн. |
Наручний годинник Casio GM-110SG-9AER | 14 043 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GM-110SG-9A:
- Щогодинний сигнал
- Вимикання/вмикання звуку
- Функція вмикання/вимикання літнього часу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →