Витяжка Cata Valto 600 XGBK чорний
Cata Valto 600 XGBK чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Купити Cata Valto 600 XGBK чорний
Усі ціни 49 →Cata Cata Valto 600 XGBK (02027505) | 10 235 грн. |
Кухонна витяжка Cata VALTO 600 XGBK | 10 235 грн. |
Витяжка Cata VALTO 600 XGBK 02027505 | 10 235 грн. |
CATA VALTO 600 XGBK | 9 747 грн. |
Витяжка похила Cata Valto 600 Xgbk (02027505) | 9 839 грн. |
Іспанський бренд Cata, відомий своїми кухонними витяжками, пропонує увазі споживачів модель Valto 600 XGBK, яка займає значне місце у середньому ціновому сегменті.
Управління тапами
Витяжка Cata Valto 600 XGBK виконана в класичному пристінному форм-факторі з передньою похилою панеллю із загартованого скла. На нижній частині панелі розміщені сенсорні кнопки керування для вибору швидкісних режимів (включаючи турбо-режим), керування LED-підсвічуванням та індикації стану фільтрів. Жироуловлюючий фільтр у витяжці виготовлений з металу, а для рециркуляційного режиму можна встановити додатковий вугільний фільтр.
Безщітковий мотор
Основу роботи витяжки становить безщітковий двигун з максимальною продуктивністю до 900 м³/год, який відрізняється низьким рівнем шуму та високою довговічністю. Мінімальний рівень шуму при роботі становить близько 34 дБ, що можна порівняти з людським пошепком, і не заважатиме навіть у нічний час.
Приваблива зовнішність
Декоративний короб моделі виготовлений з нержавіючої сталі, а похила конструкція сприяє посиленню потужності повітряного потоку завдяки спрямованим отворам по периметру. Це забезпечує ефективне щілинне всмоктування повітря. Cata Valto 600 XGBK є привабливою і функціонально оснащеною моделлю в сегменті кухонних витяжок середнього класу.
Модификації Cata Valto 600 XGBK
Ціни на Cata Valto 600 XGBK |
---|---|---|---|---|
Cata Valto 600 XGWH білий | від 12 643 грн. | 51 пропозиція | ||
Cata Valto 600 XGBK чорний | від 9 650 грн. | 50 пропозицій |