Умивальник Catalano Green One 45 450 мм (145GRON00)
Фото 3 |
Catalano Green One 45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Green One 45 450 мм
Умивальник настінний Catalano Green One арт.145GRON00 145GRON00 | 4 830 грн. |
Раковина керамічна 45 см Catalano Green One (145GRON00) | 4 830 грн. |
Настінний умивальник Catalano Green One 145GRON00 | 4 830 грн. |
Умывальник Catalano Green One 45х34 145GRON00 | 7 452 грн. |
Модификації Catalano Green One 45
Ціни на Catalano Green One 45 |
---|---|---|---|---|
Catalano Green One 45 450 мм | від 4 830 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Green One 55 550 мм | від 6 169 грн. | 3 пропозиції | ||
Catalano Green One 60 600 мм | від 7 219 грн. | 4 пропозиції | ||
Catalano Green One 65 650 мм | від 7 613 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →