Умивальник Catalano New Light 125 1250 мм (1125LI00)
Catalano New Light 125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Light 125 1250 мм
Раковина для ванної підвісна Catalano NEW LIGHT 125x48x14 см біла 1125LI00 | 25 740 грн. |
Раковина керамічна 125 см Catalano New Light (1125LI00) | 25 740 грн. |
Підвісний умивальник Catalano New Light 125 (1125LI00) | 21 900 грн. |
Раковина подвійна Catalano New Light 1250x480 без отвору під змішувач 1125 | 25 740 грн. |
Раковина для ванної підвісна Catalano NEW LIGHT 125x48x14 см біла 1125LI00 | 25 740 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →