Умивальник Catalano New Zero 40 140AZE00 400 мм
Фото 2 |
Catalano New Zero 40 140AZE00 |
|
Може продаватися в глянцевому і матовому виконанні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano New Zero 40 140AZE00 400 мм
Умивальник накладний Catalano Classy 40 см біла матова 140AZEBM | 15 672 грн. |
Умивальник накладний Catalano Classy 40 см. (140AZE00) | 10 853 грн. |
Раковина Catalano CLASSY D40, біла 140AZE00 | 10 853 грн. |
Умивальник накладний Catalano Classy 40 см 140AZE00 | 10 853 грн. |
Умивальник накладний Catalano Classy 40 см. білий матовий (140AZEBM) | 15 672 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →