Умивальник Cersanit Moduo Slim 60 UM-MOD60SL/1 605 мм
Фото 5 |
Cersanit Moduo Slim 60 UM-MOD60SL/1 |
|
Гарантія виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo Slim 60 UM-MOD60SL/1 605 мм
Cersanit Cersanit Moduo Slim 60 (K116-010) K116-010 | 2 899 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина MODUO 60*38см, меблі - K116-010 | 2 595 грн. |
Раковина MODUO 60х38см, меблева Модель MODUO кераміка K116-010 | 3 039 грн. |
Умивальник Cersanit MODUO 60х38 (K116-010) | 2 664 грн. |
Раковина CERSANIT Moduo Slim 60 K116-010 біла | 2 887 грн. |
Модификації Cersanit Moduo Slim 60 UM-MOD60SL/1
Ціни на Cersanit Moduo Slim 60 UM-MOD60SL/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo Slim 50 UM-MOD50SL/1 500 мм | від 2 237 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Moduo Slim 60 UM-MOD60SL/1 605 мм | від 2 595 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Moduo Slim 80 UM-MOD80SL/1 800 мм | від 3 937 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →