Блок живлення Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC
Відео 5Фото 10 |
Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC |
|
Старша модель лінійки високоефективних блоків живлення Chieftec PowerPlay Gold, що включає в себе три моделі з вихідною потужністю 550, 650 і 750 Вт. Повністю відповідає стандарту ATX 12V v2.3, обладнана APFC-модулем, може працювати в широкому діапазоні живлячих напруг (від 100 до 240 В). Завдяки останній обставині, блок не чутливий до осідань напруги у вітчизняних електромережах.
Має стильне зовнішнє оформлення і повністю модульний дизайн кабельної підсистеми. Крім стандартних ліній (ATX 24-pin і EPS/ATX12V 8-pin), комплектується парою кабелів з двома роз'ємами PCI-E 8-pin (6+2) на кожному. Це дозволяє живити дві продуктивних відеокарти в конфігурації AMD Crossfire X або Nvidia SLI. Блок живлення Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для живлення топових відеокарт систем, обладнаних флагманськими відеокартами з TDP до 300 Вт.
Крім цього, блок підійде для оверклокерських експериментів з істотним підвищенням напруги живлення CPU і GPU Power Limit. Актуальна апаратна платформа з резонансним LLC-перетворювачем, синхронним випрямлячем і DC-DC конвертерами, забезпечує чудову стабільність вихідних напруг і енергоефективність рівня 80 Plus Gold (ККД 87%). Завдяки використанню довговічних японських конденсаторів, гарантується висока надійність і тривалий термін служби пристрою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC
Усі ціни 38 →CHIEFTEC PowerPlay 750W (GPU-750FC) GPU-750FC | 5 295 грн. |
Блок питания Chieftronic 750W (GPU-750FC) | 4 981 грн. |
Блок живлення Chieftronic 750W (GPU-750FC) | 4 981 грн. |
Блок живлення Chieftronic PowerPlay 750W (GPU-750FC) PowerPlay 750W (GPU-7 | 4 995 грн. |
Блок питания Chieftronic PowerPlay Gold GPU-750FC | 4 788 грн. |
Відключення СО за низького навантаження. Пройшло багато годин, а компанія Chieftec так і не навчилася ставити у свої блоки, тихі (якісні) кулери. Ihor: користуюся Chieftec GPU-750FC кілька місяців |
С вдавленным "on" и поднятым "off" или наоборот с вдавленным "оff" и поднятым "on"??
(В инструкции почему-то такой немаловажный вопрос приводится вскользь). А именно "Серия Chieftec plus power оснащена автоматическим устройством определения входного напряжения, которое позволяет использовать блок питания в странах с разным напряжением переменного тока в сети 230v"
Модификації Chieftec PowerPlay Gold
Ціни на Chieftec PowerPlay Gold |
---|---|---|---|---|
Chieftec PowerPlay Gold GPU-550FC | від 3 408 грн. | 40 пропозицій | ||
Chieftec PowerPlay Gold GPU-650FC | від 4 439 грн. | 39 пропозицій | ||
Chieftec PowerPlay Gold GPU-750FC | від 4 749 грн. | 39 пропозицій |
Блок поїхав за гарантією на сервіс, повернувся з нього безуспішно і знову поїхав на сервіс. Таким чином витрачено не один місяць години, безліч нервів, доки магазин повернув кошти. Як виявилося не тільки товар від Chieftec дуже якісний, а ще й сервіс працює дуже непрофесійно. Тому, якщо вам потрапити брак, то довести це буде дуже нелегко.