Сковорідка Con Brio CB-2825 28 см
Товар застарів 957 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 28; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: силікон; Антипригарне покриття: титанове; Функції та можливості: індукційне дно; Комплектація: Країна походження бренду: Україна; |
Con Brio CB-2825 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-2825
Ціни на Con Brio CB-2825 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-2025 20 см | від 724 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-2425 24 см | від 878 грн. | 19 пропозицій | ||
Con Brio CB-2625 26 см | від 871 грн. | 15 пропозицій |