Літня шина Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V
Відео 6Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 V 205/55 R16 91 V BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V
Усі ціни 19 →Continental ContiPremiumContact 2 (205/55R16 91V) | 3 398 грн. |
Летние шины Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V 303 | 3 559 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL PremiumContact 2 205/55R16 91V | 3 406 грн. |
Літня шина CONTINENTAL PremiumContact 2 205/55R16 91V | 3 390 грн. |
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V | 4 066 грн. |
ще 14 пропозицій
2 6 17 28 |
Хороша збалансована гума, поводиться дуже гідно на будь-яких швидкостях і покриттях, якщо дороги без вибоїн і їздите акуратно, не чіпляєте бардюри, беріть не пошкодуєте. Тиха, щодо м'яка, добре тримає дорогу на швидкості та в поворотах, чіпка на сухому асфальті. Єдиний мінус слабкі боковини, на 3х з 4х колесах є нерівності та грижі. користуюся Continental ContiPremiumContact 2 215/60 R16 95H більше року |
Показано 1 з 62 відгуків
ще 10 відгуків
Сергей
8 лютого 2011, 10:35
На лачетти что взять? #
195/65R15 или 205/65R15 какой размер оптимальнее, а то на штатных сильно ямки слышно
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V | від 3 370 грн. | 19 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 2 205/55 R16 91V BMW/Mini | від 3 308 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →