Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 105V Audi | від 5 148 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 105W | від 5 698 грн. | 25 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 105W Mercedes-Benz | від 6 635 грн. | 17 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 105W Porsche | від 5 701 грн. | 25 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109H | від 12 160 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109H Run Flat | від 5 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109H Run Flat BMW/Mini | від 8 362 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V | від 11 058 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V Run Flat | від 5 060 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109V Run Flat BMW/Mini | від 4 631 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R18 109Y | від 6 183 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →