Літня шина Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y
Відео 25Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y
Усі ціни 6 →Continental SPORTCONTACT 7 265/30 R22 97Y XL FR (9036008291) | 17 810 грн. |
Летние шины Continental SportContact 7 265/30 ZR22 97Y XL 1002202705 | 13 288 грн. |
Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y | 15 221 грн. |
Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y XL FR | 14 510 грн. |
Continental SportContact 7 265/30 R22 97Y XL 3114080000 | 13 120 грн. |
CONTINENTAL SPORT 7 97Y 265/30 R22 [22] XL | 13 589 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →