Літня шина Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y Mercedes-AMG
Відео 25Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y Mercedes-AMG 265/35 R19 98 Y 265/35 R19 98 Y Mercedes-AMG |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y Mercedes-AMG
Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y MO1 | 13 789 грн. |
Шини Continental SportContact 7 265/35 ZR19 98Y XL M01 | 13 000 грн. |
Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y FR XL MO1 | 11 835 грн. |
Continental SportContact 7 265/35ZR19 98Y XL FR MO1 | 11 800 грн. |
Continental SportContact 7 265/35ZR19 98Y XL FR MO1 | 12 390 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y Mercedes-AMG
Ціни на Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y Mercedes-AMG |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y | від 11 290 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental SportContact 7 265/35 R19 98Y Mercedes-AMG | від 11 800 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →