Вудилище Shimano Catana FX Spin 269MC (SCATFX810MC)
Shimano Catana FX Spin 269MC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 269MC
Усі ціни 14 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8’10’’/2.69m 10-30g (SCATFX810M | 2 810 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 10-30 (SCATFX810MC | 2 810 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 10-30 (SCATFX810MC) | 2 810 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 10-30 (SCATFX810MC | 2 810 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 10-30g 22 | 2 810 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →