Вудилище Shimano Catana FX Spin 269ME (SCATFX810ME)
Shimano Catana FX Spin 269ME |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Catana FX Spin 269ME
Усі ціни 12 →Спиннинг Shimano Catana FX Spinning Fast 8’10’’/2.69m 10-30g (SCATFX810ME) | 2 810 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 10-30g (SCATFX810ME) | 2 810 грн. |
Удилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 10-30g (SCATFX810ME) | 2 810 грн. |
Вудилище Shimano Catana FX Spinning Fast 8'10''/2.69m 10-30g (SCATFX810ME) | 2 810 грн. |
Спининговое удилище Shimano Catana FX Spinning M-Fast 8'10''/2.69m 10-30g | 2 810 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →