Сковорідка Edenberg EB-13021 20 см
Фото 7 |
Edenberg EB-13021 20 см24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-13021 20 см
Сковорода з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покритт | 1 190 грн. |
Сковорода Edenberg із нержавіючої сталі з кришкою з тришаровим антипригарн | 1 116 грн. |
Глибока сковорода нержавіюча професійна з кришкою 20 х 4.5 см Edenberg EB- | 1 364 грн. |
Сковорода з кришкою нержавійка 20 см Edenberg EB-13021 | 1 210 грн. |
Модификації Edenberg EB-13021
Ціни на Edenberg EB-13021 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13021 20 см | від 1 116 грн. | 4 пропозиції | ||
Edenberg EB-13023 24 см | від 1 333 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →