Сковорідка Edenberg EB-13026 20 см
Фото 7 |
Edenberg EB-13026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-13026 20 см
Усі ціни 13 →EDENBERG EB-13026 | 1 239 грн. |
Сковорода 20 см кругла глибока з кришкою Edenberg EB-13026 Антипригарне по | 1 535 грн. |
Сковорода Edenberg 20*4.5см із нержавіючої сталі з кришкою (EB-13026) | 1 100 грн. |
Сковорода глубокая с крышкой Edenberg EB-13026 20 см | 1 631 грн. |
Сковорода з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним покритт | 1 191 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Edenberg EB-13026
Ціни на Edenberg EB-13026 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-13026 20 см | від 995 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-13027 22 см | від 1 090 грн. | 16 пропозицій | ||
Edenberg EB-13028 24 см | від 1 165 грн. | 6 пропозицій | ||
Edenberg EB-13029 26 см | від 1 393 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-13030 28 см | від 1 975 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →